Sony experia Xperia

Shitet nga: adriatik luzha 08 Dhj 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Ferizaj
Sony experia Xperia Esht ne gjendje te rregullt. vetem e ka gjamin e krisur pak e shikoni ne foto nuk i ban shum te ndreqni . dhe nuk ka memorje . Qmimi i tij edhe 45 EUR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim