Telefon Antik 1982'

Shitet nga: tel 05 Dhj 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Ferizaj
Telefon Antik ne gjendje teper te mir teknike dhe optike i testuar Viber +37745906326
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim