nurmi te vales edhe te te ipkos

Shitet nga: DINI 18 Gsh 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Ferizaj
Dy numr te IPKOS 049 489 488 DHE 049 601061
KURESE 045 314 555 045 314 500 45 955150 KTA SHITEN SIPAS MARRVESHES
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim