!!Phone repair!!

Shitet nga: Phone 26 Maj 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
*Bejm riparimin e telefonave qe kan problem me softweare (finken vet dhe ndizen)
Humbjen e imei,
*Instalojm versionet e fundit ne te gjitha versionet e telefonave android,
installojm te gjitha programet ne telefonat mobil qe nuk mund ti merrni nga play store si: whats app, viber, navigon europe, ne te gjith telefonat mobil,
*Rregullojm problemet ne softweare iphone si: iphone disabled hapjen e account-eve jailbreak( me marr aplikacione me pages) etj

*Rregullojm problemet me softweare ne lefonat qe punojn me sistem Windows (htc,nokia,etj) resetimin e tyre, instalimin e aplikacionve etj.Gjithashtu bejm riparime si :
*Ndrimin e touchit
*Ekranit
*Home buton
*Power buton
*Volume buton etj
*Microphone
*Charge port dhe shum probleme te tjera etj

per me shum info :

+38649678654 (viber)

Tags rregullime servisim i celulareve
samsung s1 s2 s3 s4 s5 etj note 1 note 2 note 3 note 4 iphone 2,3 3gs 4 4s 5 5c 5s etj sony ericson xperia htc
Android ios Windows phone service
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim