Huawei te ri.

Shitet nga: Fiton 16 Mar 08:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

99 EUR

Komuna: Ferizaj
Me pak fjale eshte teper i rujtun dhe punon perfekt eshte i perdoren shume pak , vjen me kuti dhe me te gjitha paisjet e tij (adabter origjinal,degjuse,kabllen per PC,libren).

CPU 1.2 GHz
RAM 512MB
Phone Storage 4.00GB
Camera 8.0 Mega Pixel
Modeli Huawei y530-u00.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim