Ipohna, Ipad, Laptop si dhe Projector

Shitet nga: S.V 18 Pri 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Kemi I Phon 4 S
I Pad 4
Laptop
Projectore 400 €

direkt nga gjermania

qmimet jan fikse
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim