BlackBerry Q10

Shitet nga: xx 10 Shk 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhuesi: BlackBerry
Modeli: Q10
BlackBerry Q10

16 GB, 2 GB RAM
Card slot microSD, up to 64 GB
CAMERA Primary 8 MP autofocus, LED flash
Secondary Camera 2 MP
CPU Dual-core 1.5 GHz Krait

Eshte ne gjedje shum te rregullt ne te gjitha aspektet shihet edhe ne foto ,per infromata rreth performancave te telefonit klikoni ne kete link : http://www.gsmarena.com/blackberry_q10-5274.php
s

Mund te kontaktoni edhe permes viber dhe whatsapp
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim