HTC Desire HD

Shitet nga: liridoni 04 Qer 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Ferizaj
HTC ka problem kaniher shuket jo shpesh rrall ekum pas te mjeshtri um ka than qe ne program duhet me shti po kushtojke me ndreq 7 euro po se ndreqa se ekam nja tjeter e kta ne shitje 50 kush do me marr asht shum i mir dhe i shpejt ne internet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim