HTC EVO

Shitet nga: Nagip 05 Mar 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Ferizaj
Smart phone , Kamerat 3D dhe 2D , Android dhe pak i perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim