HTC One M7

Shitet nga: arianit 07 Mar 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 EUR

Komuna: Ferizaj
Shitet Htc One M7 Ne gjendje super Te Rregullt Dhe qmim I Volitshem
posedon Viber fcb tango wtsp E gjithqka tjetr Ma i Mir se Ajfon 5s
Version Android 5.1.1
Lajmrohuni edhe ne Viber
+38643834120
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim