HTC-miniHD- ANDROID

Shitet nga: ali 10 Mar 17:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Ferizaj
telefoni eshte ne gjendje te mir teknike dhe optike , posedon wifi , i pajisur me viber facebook messenger etj

eshte shum pak i perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim