HTC

Shitet nga: Nagip 01 Mar 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Ferizaj
Celular HTC ne gjendje. te rregullt . me 2 Kamera , Kamera me 3D dhe 2D.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim