Htc with beats

Shitet nga: htc 19 Gsh 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhuesi: HTC
Modeli: Desire
HTC I BARDHE
8 GB
PA ASNJE DEFEKT dhe asnje dëm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim