Keni problem me rexhistrimin ne VIBER 10 euro

Shitet nga: EMIN 16 Shk 18:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhuesi: HTC
Modeli: Desire
nese nuk mundeni me regjistru viberin ne telefon eja na vizitoni dhe na jave zgjedhim problemin me vetem 10 ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim