SHITET

Shitet nga: Arbnor 17 Jan 14:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhuesi: HTC
Modeli: Desire
HTC eshte ne gjendje te rregullt.
Eshte HTC x-bo v6. Punon shpejt , ka Facebook , Messengjer, Viber ,whatsapp, Youtube etj. Camera para dhe mbrapa .Defekt nuk ka.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim