Huawei y 625

Shitet nga: huawei 17 Nën 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhuesi: Huawei
Modeli: Y625
shitet huawei eshte 2 muj i perdorur me ndegjuse adopter dhe garancion i ardhur nga zvicrra.
wiber +37745535615
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim