Iphon 5s 16gb

Shitet nga: Fatos 10 Pri 23:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

360 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes iphon 5s 16 gb esht n gjendje t mir nuk ka gervishje dhe punon shume mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim