Iphon 5s

Shitet nga: Halil 13 Shk 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Ferizaj
Shitet iphon 5s gold i ardhur nga zvicrra.eshte 16gb,pa asnje grithe dhe i perdorur vetem 3 jave.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim