Iphone 4 & Laptop Acer

Shitet nga: arianit 22 Shk 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Kam ajfon4 icil eshte i pz zhbllokuar behet 15 euro me zhblloku dhe Laptop Acer TravelMate 2200 Ne gjendje te mir
2.66 cup
2,56ghz
1.18Ram Gb
20 gb Hd
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim