Iphone 4

Shitet nga: Eli 05 Shk 12:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes Iphone 4 shum pak i perdorur siq e shihni dhe ne foto arsyja e shitjes se kam nje tjeter ky nuk m'hyn npun ma ndrrim nuk boj pres bleres serioz QMIMI I DISKUTUSHEM!!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim