Lenovo S850 (dual sim) 16gb

Shitet nga: Etnik 08 Dhj 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhuesi: Lenovo
Modeli: S850
5 inch ekranin , 1gb RAM , 16 gb memorie ,13 megapixel kamera kryesore , 5 megapixel selfie , dy kartela (njera e mbeshtet 3g) , dizajn shum te mire 70% prej xhami , punon perfekt eshte ne gjendje te rregullt dhe shum i ruajtur ...

Whats app ; +38649818164
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim