Ndegjuse kufje Apple EarPods Origjinal per iPhon..

Shitet nga: besi 08 Gsh 20:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes ndegjuse (kufje) EarPods nga Apple (Origjinale nga paketa e iPhone 5S dhe 6) qe bejne per te gjithe paisjet mobile.


SHKRUANI SMS NE 049780023 APO VIBER +38649780023 NESE NUK PERGJIGJEM THIRRJEVE SEPSE MUND TE JEM NE PUNE.
QMIMI 15 EUR.
Bejne me:
iPod
iPhone
iPad
Mac
Apple produktet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim