Nokia + sony ericson

Shitet nga: 044450155 24 Mar 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Ferizaj
Shiten Nokia dhe Sony Ericsson . Te dy punojn shum mir po nokia esht shum e rujtun dyt kan qmimin nga 15 euro . Nokin e shes me gjith adapter te vetin 15 euro ka kamer 1.3 megapixel , infrared Sony Ericsson 15 euro adapterin nuk e kam punon shum mir ka kamer 3.2 megapixel bluetoth , infrared , mp3 , etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim