Nokia Lumia 520

Shitet nga: Dren 23 Shk 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR

Komuna: Ferizaj
Nokia Lumia 520. Eshte i ri i pa perdorur, eshte i kompletuar me mbushesin, ndegjueset dhe kabllon per tu lidhur me pc. Per me shume informacion kontaktoni ne numrin qe shihni me poshte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim