Nokia N8

Shitet nga: Adi 07 Maj 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes Nokia N8 original I perdorur, por ne gjendje te rregullt, me kamere 12 MP, HD Video

16 gb internal memory,

Posedon pakon e vet me kabllot ( adapterin origjinal Nokia, USB kabllon, HDMI kabllon si dhe degjueset Nokia)

Te interesuarit duhet te vijne ne Ferizaj per te blere telefonin

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim