Nokia c3 dhe c2

Shitet nga: Florent 11 Shk 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
noki c3 esht ne gjendje te rregull po ashtu ka wfi edh c2 esht ne gjendje te rregull ndrroj me samsun s3 ose me iphine shtoj edh pare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim