Nokia 100

Shitet nga: XXXXX 07 Mar 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR   25 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhuesi: Nokia
Modeli: 100
Shiten Telefonat:pa asnje defekt
Samsung Omnia i900( kapaki mbrapa i mungon)=10ero
Shiten dhe dy telefonat qe jan ne nje foto dy per pjes=5ero
Kush merr te gjith telefonat cmimi 10 ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim