Nokia 3310

Shitet nga: bajrami 15 Pri 08:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 EUR   150 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhuesi: Nokia
Modeli: 3310
Shes Nokia 3310 te ardhur nga zvicrra
telefonat po thuaj se jan te ri
jan shum te rujtun dhe punojn me te
gjitha kartelat i kam 2 copa qmimi per cop eshte 150 ero po kush i merr te dyt ja boj ni qmim tjeter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim