SAMSUNG -ALPHA 32G swiss made

Shitet nga: lulzim 06 Pri 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

330 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes Samsung Alpha 32g me 8 procesora veq sa me ka ardhe nga zvicrra veq nje muj i perdorun me garancion dhe pa asnje grrith veq i ri mu kan ok
Viber shkruni +37744250262
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim