Samsung Galaxy S3

Shitet nga: Valdrin 17 Mar 18:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 EUR

Komuna: Ferizaj
Telefoni eshte ardh prej Gjermanies punon perfekt , dhe nuk eshte i demtuar as i grithurViber : 37745675508
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim