Samsung 3 mini Trend

Shitet nga: Samsung 29 Mar 22:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Telefonin origjinal Samsung 3 mini. Eshte me nje SIM-Kartel.
Vetem microfoni si punon, kushton 10 euro por un kum pas tjetrin Tel. dhe skum pas nevoj me rregullu.Kur thirr me ket tel. ai personi thirrur s ndegjon.Tjerat funkcione gjitha i bajn-SIM kartelat te gjitha i lexon edhe Qipin e lexon facebuki mesengjeri Viberi.Yutu e te gjitha tjerat i ka te Instaluara.Baterin e ka te qendrushme.
Bej ndrrim me naj LLaptop qe esht ne gjendje te rregullu.Bej ndrrim edhe me naj send tjeter qe me konvenon...
Kontakt. +37744210895 Viber
ose ne Email -pergjegjen jau kthej....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim