Samsung Galaxi mini GT S5570i

Shitet nga: Samsungi 01 Mar 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Ferizaj
Samsung Galaxy mini model: GT-S5570i 4gb ram memori dhe lexon karten sd deri 32 gb .
Telefoni eshte i ardhur nga zvicera i perdoret 4 muaj ne gjendje shum te mir punon perfekt !!!!
Mund te me kontaktoni ne tel +37745369816 si ashtu dhe ne viber 55 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim