Samsung Galaxy Ace GT-S5830i

Shitet nga: Samsung 16 Shk 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

59 EUR

Komuna: Ferizaj
Samsung Galaxy Ace GT-S5830i 59 euro 2gb ram lexon karten sd 32 gb i ardhur nga zvicera qe 3 muaj punon mir eshte pa asnji grith si i ri ka Skype dhe viber te instaluar me dy fetyra bardh dhe zi , te gjithe te interesuarit munden te me kontaktoin ne nr tel +37745369816 si dhe po te njejtin nr ne viber ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim