Samsung Galaxy Ace GT s5830i

Shitet nga: Samsung 16 Shk 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

59 EUR

Komuna: Ferizaj
Samsung Galaxy Ace Gt s5830i 59 euro 2gb ram lexon karten 32 gb i ardhur nga zvicera 3 muaj punon mir eshte pa asnje grith ka skype dhe viber kontaktoni viber apo tel +37745369816
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim