Samsung Galaxy Note 3 N9005

Shitet nga: Arben 16 Pri 18:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shes samsung galaxy note 3 n9005- 32 GB ne gjendje shum te mire shum pak i perdorur dhe Samsung Galaxy s5 mini te dyt jan ne gjendje te mire dhe shum pak te perdorur...

Note 3 - 380 €

Galaxy s5 - 280 €

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim