Samsung Galaxy S4 - Mini ! U SHIT - FLM MERRJEP

Shitet nga: Agron 12 Shk 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes Samsung Galaxy S4 Mini ai eshte i ardhur nga Zvicra dhe eshte shume i ruajtur dhe shume i mire. 100% origjinal!
Pres bleres serioz..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim