Samsung Galaxy S4 GT-I 9505

Shitet nga: Perparim 21 Mar 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes samsung galaxy s4 ne gjendje shum te mir i ruajtur dhe pak i perdorur.
mundemi e pa me provu edhe mu bind.
-Sansung ka folin prej xhamit e cila eshte shum e sigurt per mbrojtjene ekranit si dhe fotrollen.

Boj edhe ndrrim me Samsung galaxy s5.

Viber(0038649889860)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim