Samsung Galaxy S4 Mini

Shitet nga: samsung 13 Pri 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 EUR

Komuna: Ferizaj
samsung galaxy s4 mini.shum i rujtun as ni grith dhe as ni vrejtje.baterin e mban nmaximum. verzionin e fundit te andrpidit galaxys s5
1.5 GB RAM
8 GB MMEMORY + SD CARD
DUAL CORE 1.7 PROCESORIN
e ka folin origjinale para prej gomes plus 1 rezerv.

kontakt ne viber dhe whatsapp
+38649830436

fotot jan origjinale.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim