Samsung Galaxy mini model GT-S5570i 4g

Shitet nga: Samsung 16 Shk 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

69 EUR

Komuna: Ferizaj
Samsung Galaxy mini model GT-S5570i 4gb ram dhe lexon karten sd 32.
Telefoni eshte i ardhur nga zvicera i perdoret 4 muaj ne gjendje shum mir punon perfekt.
Mund te me kontaktoni ne tel +37745369816 si ashtu dhe ne viber te njejtin numer .
Qmimi 69 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim