Samsung Galaxy s3

Shitet nga: Din 09 Shk 08:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Ferizaj
Komplet me ndegjuse dhe adapter,i rujtshem telefoni me garancion
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim