Samsung Galaxy s4 GT I19505

Shitet nga: astrit 17 Shk 20:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Telefoni eshte ne gjendje te rregult punon mir mirpo vetem gjami osht i krist dhe un vet e kam ble ne Gjermani qat her kur ka dal 775 euro nese nuk gaboj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim