Samsung S2 - 16GB

Shitet nga: valdrin 03 Mar 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes Samsung s2 16GB , Punon me krejt kartat e kosoves dhe me te gjitha aplikacionet , Kamera 8mp , para 2mp , osht i ardhun nga Suedia , Pa asnje defekt , Fotot jan orgjinale
-------------- Qmimi : 95 euro
-------------- Info : 044-516-954 / 044-126-301
Iphon , LG , Nokia , HTC

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim