Samsung S3 19300

Shitet nga: rejan 08 Shk 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Ferizaj
telefoni eshte ne gjendje te rregullt,shume shpejt dhe shume mire punon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim