Samsung Xcover dhe Huawei y330

Shitet nga: xxxxx 16 Mar 21:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Samsung xcover rezistent ndaj ujit dhe nuk thehet
Huawei y330 android 4.2.2

Xcover 120 €
Huawei 130€

Nese i merrni bashk kushtojn 200 € dyt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim