Samsung galaxy 5s

Shitet nga: ferizaj 30 Mar 19:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

360 EUR

Komuna: Ferizaj
shes samsung galaxy 5s ne gjendje perfecte i sapo ardhur nga zvicrra telefoni punon shume mir dhe xhami nuk i grrithet dhe eshte i qendrushem edhe ne uj andaj eshte i veqant pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim