Samsung galaxy Sdous origjinal ne gjendje shum t..

Shitet nga: Galaxy 11 Shk 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Sdous origjinal pak i perdorur gati si iri e jap me garanci. Per vetem 100e
Ika dy kamera plus blicin. Dhe ika gjitha aplikacionet.
E shes pse e kam ba ni tjeter.
Per ma shum thirni ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim