Samsung galaxy ace

Shitet nga: islam trena 25 Shk 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Ferizaj
Dy samsunga ace ni samsung young dhe ni noki 6303 pre zvicre ne gjendj te mir qmimet jan ka 70 ero copa ndrimi me iphone 3,gs dhe 4gs
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim