Samsung galaxy note 2

Shitet nga: note 2 07 Mar 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

235 EUR

Komuna: Ferizaj
Samsung galaxy note 2 shum i mir i ruajten me foli para prej se u ble i ardhur nga zvicrra tel vjen me adatpder origjinal te tij dhe nje fotroll shum i shpejt i madh i mir flm tel osht origjinal dhe nuk osht i vjedhur ju garantoj 100% fotot origjinale
Ndrrim me iphone 5 ose samsung s4
Viber +38649367483
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim