Samsung galaxy s3 edhe iphone 3gs

Shitet nga: lenni 07 Mar 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes samsung galaxy s3 dhe iphone 3gs veq ekranat i kan tprisht sju bojn i shes per pjesss ose nese ja ndrroni ekranat bojn fotoot jan oregjinale mund te me kontaktoni edhe ni viber ose edhe ne nr te ipkos 049301327 me nr tipkos veq whatsapp kam / dyt vin me ket qmim 30 euro veq samsungin 20 euro veq 3gs 15 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim