Samsung galaxy s3 mini

Shitet nga: adem 02 Mar 23:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR   110 EUR

Komuna: Ferizaj
Samsung galaxy s3 mini
Esht ne gjentje te mir dhe punon mir
Esht ble ne gjermani
Qmimi i fundit esht 90 euro
Nuk baj nrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim